قوانین و مقررات عمومی

تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت فروشگاه اینترنتی زیپلین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌ کنند‌گان است و هر دو طرف (فروشگاه اینترنتی زیپلین و کاربران یا همان مشتریان) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. تمامی کالاهای اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است. همچنین در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی زیپلین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌ کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی زیپلین اقدام کند.

در ضمن که کاربرفروشگاه اینترنتی زیپلین می تواند با حفظ حریم شخصی خود حتی بدون ثبت نام و فقط با وارد کردن اطلاعات پایه و آدرس جهت ارسال کالا اقدام به خرید اینترنتی مطمین از فروشگاه نماید.

همچنین از آنجا که فروشگاه اینترنتی زیپلین یک وب‌ سایت خرده‌ فروشی آنلاین برای مشتری یا کاربر مصرف کننده است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه اینترنتی زیپلین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی زیپلین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی زیپلین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌ هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌ از طریق آنها صورت می‌گیرد و مورد تایید دو طرف می باشد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی زیپلین برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌ توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی زیپلین را در پروفایل خود لغو کنند.

وظایف مشتری

مشتری موظف است کالا را مناسب با موقعیت فیزیکی خود و در صورت کسب اطلاعات کامل از کالا، آن را خریداری نماید.

در صورت عدم استفاده صحیح از کالا (روشی که در کاتالوگ و یا روی محصول ذکر شده است) مسئولیت هرگونه صدمات ناشی از استفاده نادرست از محصولات، بر عهده مشتری می باشد و زیپلین هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

مشتری موظف است اطلاعات (شامل نام، نام خانوادگی، آدرس، شماره تلفن ) صحیح را به زیپلین ارائه دهد، در صورت هر گونه ثبت اشتباه اطلاعات توسط مشتری، زیپلین هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

کالاهای مرجوعی

فقط در صورت بسته بودن پلمپ، امکان مرجوع کردن کالا توسط مشتری وجود دارد و هزینه حمل و نقل مرجوع کردن کالا نیز، به عهده مشتری می باشد.

مشتری موظف است قبل از مرجوع کردن کالا، با مسئولین زیپلین هماهنگی های لازم را انجام دهد.

مغایرت محصول ارسال شده با محصول سفارش داده شده

در صورت مغایرت کالای ارسال شده با کالای سفارش داده شده، هزینه مرجوع کردن کالا بر عهده زیپلین می باشد.

خدمات حمل و نقل

کالا توسط زیپلین تا حداکثر 48 ساعت کاری به پست ارسال می شود و بعد تحویل کالا به پست، مسئولیت کالا با زیپلین نمی باشد.

مسئولیت آسیب های ناشی از حمل و نقل کالا بر عهده زیپلین نمی باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی زیپلین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌ تر و امن‏ ‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی زیپلین، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی https://ziplin.ir  است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت زیپلین هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از https://ziplin.ir می باشد.