آرایش صورت, مراقبت از پوست

معرفی و بررسی میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو القای ریز دانه های رنگی در بین فاصله زیرین و رویی پوست است. این کار یکی از کار هایی است که برای ابرو های کم پشت استفاده می شود و به زیبایی چهره شما می افزاید. از این روش برای رنگ کردن نواحی کم پشت استفاده می شود. این روش برای افرادی استفاده می شود که به زیبایی خود اهمیت می دهند و نمی توانند هر روز خود را آرایش کنند.

تفاوت تاتو ابرو با میکروپیگمنتیشن ابرو

اولین تفاوت در دستگاه می باشد. این دستگاه در مقایسه با تتو ابرو بسیار متفاوت تر و بهداشتی تر است و ببماری را منتقل نمی کند زیرا اجزای ثابت آن با اجزای قابل تعویض ارتباطی ندارد.

سوزن یکی از مهم ترین عوامل برای تعیین کیفیت میکروپیگمنتیشن است. در این دستگاه به جای سوزن از کارتریج یکبار مصرف و قابل تعویض استفاده می شود. کارتریج به جای سوزن در دستگاه های تاتو که در قبل کاربرد داشته است، در این دستگاه استفاده می شود.

یکی از ویژگی های کارتریج ها تیز بودن آن ها می باشد که بافت را به میزان بسیار کم تخریب می کند. از این کارتریج برای کاشت دانه های رنگ استفاده می شود.

میکروپیگمنتیشن ابرو

موارد بهداشتی و تست رنگ

یکی از مهم ترین عوامل انتخاب رنگ است. زیرا رنگ هایی که بر اساس اصول بهداشتی انتخاب نشده اند ممکن است سلامت افراد را به خطر بیندازد.

این نکته را مد نظر داشته باشید که قبل از انجانم این کار باید مقداری از این رنگ را روی پوست تست کنید.
باید ۷روز قبل از انجام میکروپیگمنتیشن، تست را انجام دهید تا اگر پوست به آن رنگ حساسیت دارد در طی این مدت نشان داده شود.

یکی از مهم ترین ویژگی های میکروپیگمنتیشن این است که مو های ابرو را به صورت بسیار طبیعی درست می کند و می توان با انجام آن حتی چهره را هم تغییر داد و با هاشور هایی که زده می شود می توان چهره را زیباتر و جوان تر کرد.

یکی دیگر از این ویژگی ها این است که در صورت ناهماهنگی میان دو ابرو می توان آن دو را یکی و شبیه هم کرد.

میکروپیگمنتیشن بر روی چشم هم انجام می شود و با انجام این کار بر روی پلک می توان مژه ها را پر پشت تر نشان داد.

همچنین از آن برای کشیدن خط چشم روی پلک با رنگ های مختلف، مژه در صورت نداشتن مژه، تصحیح افتادگی چشم و غیره نیز استفاده کرد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.