زیبایی ناخن, مد و فشن

بهترین ایده های طراحی ناخن برای بهار 2022 و عید 1401

ناخن بهاری

به جرات می توان گفت که ترند های ناخن بهار امسال بهترین چیزی است که در این مدت دیده ام. من ترند های فصول گذشته را دوست داشتم، اما هیچ کدام به اندازه بهار امسال مرا هیجان زده نکرده اند. اگر یک استایل ثابت در تمام ترند های لاک بهاره امسال وجود داشته باشد، آن استایل شامل رنگ است به طوری که شادی را به نوک انگشتان شما اضافه می کند. پس از یک زمستان طولانی، این مدل ناخن ها دقیقا همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم.

اگر چه برخی چیز ها ثابت می مانند، اما تقریباً با هر متخصص ناخنی که صحبت کردیم عقیده داشت که ناخن های بادامی شکل در بهار امسال همچنان سلطنت می کنند، زیرا این شکل روی دست های همه خوب به نظر می رسد.
برخی افراد انگشتان و صدف خیلی باریکی دارند و این باعث می شود تا انگشتان آن ها لاغر و کشیده به نظر برسد. برخی دیگر صدف پهن تری دارند و شکل نهایی انگشت آن ها آن قدر ها هم جذاب به نظر نمی رسد. اما ناخن های بادامی تقریباً برای هر دو گروه مناسب خواهد بود.

وقتی صحبت از رنگ لاک به میان می آید، رنگ های متالیک و تیره زرق و برق ملایمی به لاک شما می دهند، اما رنگ های پاستلی نشاط و زرق و برق واقعی به ناخن های شما می دهند. لاک های پاستلی همیشه در فصل بهار به شدت خودنمایی می کنند، اما امسال، زیاد هم از رنگ های پاستیلی خبری نیست و رنگ های غنی تر، مانند سبز یا قرمز ترند تر هستند. برای یافتن بهترین ترند های لاک ناخن در بهار به خواندن ادامه دهید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

انواع فرنچ ترند شده در بهار امسال

فرنچ یکی از طرح هایی است که هیچ گاه قدیمی نمی شود. فرنچ همیشه جزو اولین ترند های هر فصلی است فقط رنگ و طرح آن تغییر می کند. بهار امسال هم مانند گذشته فرنچ های ناخن بسیار جذابی ترند شده اند. مثلاً فرنچ با اکلیل یا نگین یا کروم و کلا هر چیز براقی نوک انگشت، از ترند های پر طرفدار امسال خواهد بود. همچنین فرنچ های غیر معمول و متفاوت با رنگ بندی های متنوع از ترند های جذاب بهار 2022 خواهد بود.

ناخن های سبز به بهار هم رسیدند

تقریباً در پاییز سالی که گذشت ما شاهد ترند شدن رنگ سبز برای ناخن شدیم، اما گویا این رنگ جذاب به بهار سال جدید نیز راه پیدا کرده است. جدا از ترند بودن این رنگ می توان گفت سبز یکی از رنگ های اساسی عید نوروز است و همیشه نماد سر سبزی و رویش در سال نو بوده است. پس بی راه هم نیست که رنگ سبز یکی از ترند های جذاب عید نوروز 1401 باشد.

ناخن های طبیعی و مینیمال

به دلیل همه گیری کرونا مدتی است که مردم به سمت چیز های طبیعی و مینیمال رفته اند. سلیقه جدید مردم بر روی صنعت مد و استایل هم تاثیر زیادی گذاشته است، به طوری که ما امسال شاهد ترند شدن ناخن های طبیعی با رنگ های مینیمال شده ایم. این ترند در بهار امسال شدت بیشتری گرفته است.

برخی از طرح های ناخن تا حدی مینیمال شدند که یک مانیکور ساده و یک لایه لاک بی رنگ بر روی آن برای حفاظت بیشتر تنها مراحل آن هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با مدل های مینیمال امسال آشنا شوید.

لاک های رنگی رنگی و پاستیلی

البته باید بگوییم در کنار ناخن های مینیمال ناخن های رنگی رنگی نیز امسال به شدت ترند شده اند. اگر بخواهید همچنان ساده باشید اما فراتر از طرح طبیعی ناخن خود بروید، رنگ های صورتی ترند شده امسال به شما کمک زیادی خواهند کرد. همچنین در طرح های رنگی امسال می توان رنگ های نارنجی روشن، قرمز روشن، رنگ های پاستیلی ملایم، صورتی های جذاب و حتی رنگ های بنفشی که در تناژ رنگ سال 2022 هستند را پیدا کرد.

ترند ناخن اشکی

امسال شاهد این ترند لاک بوده ایم که بر روی ناخن های مانیکور شده ساده یا رنگی قطره هایی شبیه به اشک یا شبنم خلق می کنند. این قطره های شبنم طور، حس تازگی و سرزندگی را به ناخن های شما منتقل می کنند و این طرح می تواند یک انتخاب هوشمندانه و جذاب برای بهار امسال باشد.

ناخن های گل گلی بهاری

بهار امسال، دسته گل های رنگارنگ در طرح های ناخن بسیار ترند خواهند شد و اغلب این طرح ها رویایی به نظر می رسند. تا حدودی می توان گفت بزرگ ترین ترند طراحی ناخن امسال، گل ها خواهد بود. احتمالاً بهار امسال شاهد طرح هایی با گل در پس زمینه های نود، شیری و مروارید، نقش های ظریف از ساقه گل، خوشه های چند رنگ روی ناخن، فرنچ با گل های ریز و طرح های بیشمار دیگر خواهیم بود.

امیدواریم این مطلب برای شما مفیده بوده باشد و برای انتخاب بهترین طرح و رنگ لاک خود از آن ایده بگیرید.

منبع:

whowhatwear.co.uk

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.