آرایش ابرو, تقویت ابرو

انواع روش های تاتو ابرو + چگونگی انجام و هزینه آن

معرفی انواع روش های تتوی ابرو و چگونگی انجام آن ها

ابرو یکی از مهم ترین اجزای زیبایی صورت است که بسیار مورد توجه بانوان قرار دارد. احتمالا ابرو هایتان را دوست ندارید (به هر علتی) و می خواهید آن را به حالت رضایت بخشی که مد نظرتان است در بیاورید. یکی از این روش ها تاتو ابرو خواهد بود.

تاتو ابرو مثل هر حوزه مراقبت زیبایی شخصی دیگری، روش های مختلفی دارد. ممکن است اصلا چیزی در رابطه با آن ندانید و بخواهید تازه با آن آشنا شوید. از طرفی هم احتمال دارد فقط به دنبال اطلاعات تکمیلی تر باشید و بخواهید به دانسته های قبلی خود چیزهای بیشتری اضافه کنید.

به هرحال، در این مقاله زیبایی می خواهیم به معرفی انواع روش های تاتو ابرو بپردازیم و کارکرد، هزینه انجام، خوبی ها و بدی های آن را سبک سنگین کنیم.

تاتو ابرو

آشنایی با روش های تاتو ابرو

روش سنتی

در روش سنتی، ابرو ها را با دستگاهی (دیگر قدیمی شده) که با سیم پیچ های الکترومغناطیسی سوزن را در پوست بالا پایین می برد، تاتو می کنند.
در این روش ابتدا تمام ابرو را تیغ می زنند. بعد از آن فرم ابرو را قالب می زنند و کار تاتو کردن را شروع می کنند.

این روش تاتو بیشتر دائمی است و نیاز به احیا مجدد در دوره های مختلف خواهد داشت. این روش دیگر به چشم نمی آید چرا که ابرو ها را مصنوعی جلوه می دهد.

تاتو ابرو با Rotary Tattoo Machine

(Rotary Tattoo Machine) این قلم آرایشی با موتور های چرخشی خود سوزن حامل جوهر را در پوست فرو می برد و جوهر را تزریق می کند. یکی دیگر از راه های تاتو ابرو است، هر چند برای باقی قسمت های صورت هم استفاده های خود را دارد.

هزینه انجام این روش بستگی به تکنولوژی دستگلاهی که از آن استفاده می کنید دارد. قاعدتا هر چه مدل بالاتری داشته باشد هزینه انجام تاتو ابرو با آن هم بیشتر خواهد بود.

تاتو ابرو با Rotary Tattoo Machine

تکنیک Full Created Hair Stroke

این روش ترکیبی از روش های دیگر است. در وهله اول یک حالت سایه مانند، از ابرو را که می خواهند آن را به وجود بیاورند، تشکیل می دهند. سپس باقی قسمت های ابرو را که کم پشت است پر می کنند. از آن جایی که این روش ترکیبی است نمی شود فرمول خاصی برای محاسبه قیمت آن تعریف کرد.

روش سایه زنی

در این روش سعی می کنند با استفاده از سایه زنی ابرو های شما را پر تر و بهتر جلوه دهند. این روش روی یک سری از افراد با رنگ پوستی خاص بهتر جواب می دهد. برای همین قبل از تصمیم 100%، راجب آن با آرایشگر معتمد خود مشورت کنید.
در این روش تاتو ابرو، گزینه هایی مثل تاتو ساده دائم، طبیعی و مخملی را خواهید داشت. در روش سایه زنی هم بسته به مدلی که می خواهید تاتوی ابرو انجام دهید متفاوت است.

تاتو ابرو به روش سایه زنی

تاتو نواحی کم پشت با تکنیک میکروبلیدینگ

در این حالت آرایشگر دوره دیده، تنها نقاط خالی یا کم پشت تر ابرو هایتان را با رنگ دانه ها پر خواهد کرد.
پس برای کسانی مفید است که تنها در گوشه ای از ابرو های خود کم پشتی دارند مثل جلو یا تاج ابرو. این روش امروزه بیشتر استفاده می شود و بستگی به میزان کم پشتی و زیبا نبودن ابرو خواهد داشت.

تاتو ابرو با روش میکروبلیدینگ

بیشتر بخوانید: هر آنچه که لازم است در رابطه با میکروبلیدینگ ابرو بدانید!

تاتو ابرو با پودر

این روش برای آن دسته از کسانی است که در ابرو های خود دارای تفاوت های رنگی هستند. در این روش بیشتر می توانید ابرو را شکل داده و تقویت کنید.

قاعدتا هر چه از مواد مرغوب تر و اصلی استفاده کنند (برای روش های دیگر هم صدق می کند) هزینه انجام آن بیشتر خواهد بود.

تاتو ابرو با پودر

تکنیک تاتو ، سه بعدی سازی

یکی از محبوب ترین روش های تاتو ابرو، روش سه بعدی سازی است. در این حالت نواحی نازک و کم پشت ابرو تقویت می شود و به ابرو هایتان حالت سه بعدی و طبیعی تری می دهد. این روش هم خودش چند مدل دارد که بسته به انتخاب شما، قیمت متفاوت خواهد بود.

تاتو ابرو با سه بعدی سازی

با روش هایی از تاتو ابرو آشنا شدیم. اگر به هر دلیلی از تاتو ابروهایتان پشیمان شدید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

بیشتر بخوانید: پاک کردن تاتو ابرو با روش های مختلف!

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.