آرایش صورت, زیبایی ناخن

13 مدل طراحی ناخن تابستانی سال 2021

ناخن تابستانی

در فصل تابستان انتخاب رنگ های روشن، گرم و طبیعی مناسب است. همان طور که فصل تغییر می کند، زیبایی و مد در تابستان نیز تغییر می کند. در تابستان به طور کلی حفظ ظاهر فرد، آبرسانی به پوست و مو و محافظت در برابر برنزه شدن و رنگدانه مهم است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله مراقبت از پوست در تابستان را مطالعه نمایید.
در این مقاله ایده های برتر و جدید طراحی های ناخن تابستانی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

جدیدترین و بهترین ایده های طراحی ناخن تابستانی

در حالی که اشکال مختلفی از طراحی های ناخن در سراسر جهان وجود دارد، این ها ساده ترین، آسان ترین و زیباترین طراحی های هنری ناخن تابستانی و مناسب برای این فصل هستند.

1. نگاه زیبا خورشید

وقتی به فصل تابستان فکر می کنیم، چیزهایی که به ذهنمان می آید، دمای هوا گرم، طاقت فرسا، مرطوب و شرایط آب و هوایی است. یکی از نمونه های طراحی ناخن تابستانی نگاه زیبای خورشید روی ناخن تان است.

طراحی ناخن تابستانی مدل خورشید

2. ناخن های رنگین کمانی

معمولا در تابستان دستکش نمی پوشید و ناخن های شما با طراحی زیبایی خود بسیار مورد توجه قرار می گیرد. می توانید از رنگ های صورتی، سبز، قرمز، زرد و آبی وقتی تابستان فرا می رسد استفاده کنید.

طراحی ناخن تابستانی مدل رنگ های رنگین کمانی

3. ناخن نوک تیز

یکی از شکل های ناخن که کمتر شناخته شده است، ناخن نوک تیز، در سال جاری به یک روند بزرگ تبدیل شده است. ناخن ها به طول متوسط ​​نگه داشته می شوند و در یک نقطه کوچک و ظریف مخروطی می شوند. شکل قله کوه از الگوی مشابه ناخن های استیلت پیروی می کند.

اگر شما ناخن های سالم و مستعد شکستگی نداشته باشید، می توانید این شکل را با ناخن های طبیعی خود بدست آورید.

 ناخن نوک تیز

4. ناخن های تابوت

به این مدل ناخن به دلیل مربع بودن انتهای آن ناخن تابوت می گویند. این شکل ناخن فضای زیادی برای طراحی و بازی با رنگ ها دارد و همچنین از مهره و جواهرات نیز می توانید برای زیبا تر شدن آن استفاده کنید. همچنین این مدل ناخن مورد علاقه ستارگان و تاثیرگذاران اینستاگرام می باشد.

طراحی ناخن تابستانی مدل ناخن تابوت

5. ناخن های گرد

ناخن های کوتاه نیز جذابیت های خود را دارند. شکل گرد کلاسیک آن برای تابستان مد است. این شکل ناخن شیک و ساده است. ناخن های گرد می توانند با رنگی عمیق یا پررنگ، جلب توجه کنند.

شما همیشه می توانید روی آن ها حساب کنید، کاربردی هستند و احتمال شکسته شدن آن ها نیز کمتر است.
ناخن های کوتاه معمولا برای مادران شاغل، زنان پر مشغله و همه کسانی که دوست ندارند ناخن های بلند داشته باشند مناسب است.

6. ناخن های مربعی

این مدل ناخن باعث می شود نوک انگشتان شما پهن تر به نظر برسند. همچنین سالم ترین شکل ناخن قلمداد می شوند زیرا خطر پوسته پوسته شدن، گرفتن یا شکستن ناخن های شما کمتر است. این مدل را می توانید با رنگ های روشن مرجانی یا رنگ های پاستلی امتحان کنید، ناخن های مربعی یک انتخاب مرسوم و مد روز در تابستان هستند.

طراحی ناخن تابستانی مدل ناخن های مربعی

7. ناخن بادامی

نام این مدل ناخن از شکل مغز بادام گرفته شده است. از آنجا که برای ایجاد این شکل ناخن کمی طول لازم است، برخی از آن ها اکریلیک ها را انتخاب می کنند تا به شکل بادام در بیایند. برای سبک تابستانی و جالب، پاستل ombre را با طرح لاک ناخن بلوکی ترکیب کنید.

طراحی ناخن تابستانی مدل ناخن بادامی

8. ناخن های نئون

رنگ های تملق آمیز بر اساس رنگ پوست متفاوت است زیرا بعضی از رنگ ها برای خانم های با پوست روشن مناسب تر است و برخی دیگر برای زنان با رنگ پوست تیره تر مناسب است.

ناخن های نئون

اگر رنگ پوست تیره دارید، لاک سبز نئون یا زرد رنگی درخشان ارائه می دهد. زنان با پوست روشن باید بنفش یا صورتی نئونی را انتخاب کنند زیرا این رنگ ها عالی به نظر می رسند بدون اینکه ظاهری نامناسب داشته باشند.

9. ناخن های تابستانی ناز

چه چیزی از میوه جذاب تر است ؟! این یک طراحی ناخن کلاسیک تابستانی است. از کیوی گرفته تا هندوانه، موز، انگور و مرکبات را می توانید روی ناخن هایتان طراحی کنید. پالت رنگ قرمز و سفید و طرح ظریف آن قدر متنوع هستند که متناسب با سبک های مختلف باشند.

10. طراحی ناخن سرگرم کننده

رنگ های پاپ مانند نارنجی باعث تقویت فوری روحیه می شود. طراحی یک طرح افقی و انتزاعی با رنگ های رنگین کمانی هم زیبا و جذاب به نظر می رسد. این یک مدل طراحی جالب ناخن تابستانی است.

طراحی ناخن سرگرم کننده

11. ناخن پاستل

این رنگ های روشن و در عین حال خاموش شما را به یاد گل های تازه و بستنی می اندازد. سعی کنید سایه ای متفاوت از پاستل را روی هر انگشت خود طراحی کنید. 

ناخن پاستل

12. مدل ناخن طرح گل

چه کسی مدل ناخن با طراحی گل را دوست ندارد؟ این یک طرح فوق العاده زنانه برای تابستان که گل های وحشی کاملاً شکوفا هستند بسیار مناسب است. برای برجسته سازی گل ها، از یک زیرانداز خنثی با رنگ روشن استفاده کنید، انگار که روی بوم نقاشی می کشید.

اگر وقت – یا تخصص – لازم برای طراحی مدل ناخن گل گلی ندارید، می توانید از برچسب ناخن با طرح گل آماده استفاده کنید.

13. طرح های مختلف ناخن

نه تنها باید انتخاب رنگ شما در تابستان خلاقیت بیشتری داشته باشد، بلکه فصل نیز فرصتی مناسب برای نشان دادن طرح های مختلف است. اشکال هندسی وقتی با نقطه های پولکا روی ناخن تضاد قرار بگیرند نیز عالی به نظر می رسند.

طرح های مختلف ناخن تابستانی

امیدوارم مقاله طراحی ناخن تابستانی 2021 برایتان مفید باشد. موفق و پیروز باشید.

منبع: thetrendspotter

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید