آرایش چشم, آرایش صورت, آرایش لب ها

مهم ترین راز ها در سبک آرایش دختران و زنان فرانسوی

آرایش به سبک فرانسوی

خیلی ها معتقدند هیچ کس مانند دختران فرانسوی نمی تواند یک آرایش زیبا و هنری را به نمایش بگذارد. البته برخی هم دوست دارند این مدل آرایش را کلیشه ای بنامند، اما به نظر می رسد دختران فرانسوی همیشه زیباترین آرایش ها را دارند. با توجه به اینکه فرانسه، خانه برخی از بزرگ ترین هنرمندان و زیبا شناسان است، منطقی است که شیوه زندگی فرانسوی با اشاره به ریشه های زیبایی این کشور همراه باشد.

تنها چند دقیقه طول می کشد که در خیابان های پاریس پرسه بزنید تا متوجه شوید که زنان فرانسوی می دانند چگونه آرایش خود را انجام دهند، تا بهترین جلوه را داشته باشند. اغلب پوست آن ها صاف، یک دست و درخشان است، ابرو هایشان بدون شلختگی به نظر می رسد و گونه های برجسته ای دارند و پوست آنان چنان سالم به نظر می رسد که شما را به این فکر می اندازد که راز آن ها چیست. اما دیگر نگران نباشید ما شش نکته آرایشی که دختران فرانسوی به آن قسم می خورند را کشف کرده ایم.

1. مراقبت از پوست، نوعی آرایش به سبک فرانسوی است

این قانون در صدر قرار می گیرد، زیرا چیزی که زنان فرانسوی در سراسر جهان آن را تکرار می کنند، مراقبت از پوستشان است. آن درخشش و زیبایی که در صورت آن ها می بینید، در مرحله اول به آمادگی پوست آن ها بستگی دارد تا مراحل آرایش آن ها.

پس اگر شما هم به دنبال این درخشش و زیبایی می گردید، مهم ترین چیز این است که واقعاً از پوست خود مراقبت کنید. برای این کار ابتدا باید پوست خود را ماساژ دهید، مرتب ماسک استفاده کنید و از محصولات مراقبتی خوبی استفاده کنید. پس می توان گفت قبل از اینکه آرایش زیبایی داشته باشید، شما به یک روتین مراقبت از پوست خوب نیاز دارید.

2. رژ لب قرمز جزء اصلی آرایش فرانسوی است

رژ لب فرانسوی

روتین آرایش فرانسوی بدون استفاده از رژ لب قرمز بی معناست. از زمان همه گیری کرونا، ترجیحات آرایش بسیاری از مردم دنیا تغییر کرده است، اکنون مردم زمان بیشتری را صرف پوست خود می کنند و رژ لب های خود را با یک بالم یا برق لب جایگزین کرده اند. اما همه ما می دانیم که لب قرمز که نمی توانید از آن چشم بردارید، احتمالاً نمادین ترین قسمت یک آرایش فرانسوی است.

3. از ریمل به درستی استفاده کنید

آرایش دخترانه فرانسوی هرگز کامل به نظر نمی رسد. بله، ظاهر به طور معمول مرتب و درخشان است، اما راز یک ظاهر واقعا عالی این است که آرایش خود را پنهان کنید و این چیزی است که دختران فرانسوی می دانند چگونه انجام دهند.

در حقیقت همه چیز به این بستگی دارد که پوست شما شاداب و روشن به نظر برسد و مطمئن شوید که فقط با یک ریمل ساده مژه و ابرو هایتان نیز این شادابی را منعکس می کنند. وقتی که مژه های مشکی فر خورده اما سبک و طبیعی داشته باشید، می توانید احساس شادابی را از پوست خود دریافت کنید.

4. کرم پودر آن چنان هم مهم نیست

پوشاندن تمام نواقص کار سختی است که با مراقبت صحیح از پوست برای افزایش درخشندگی باید آن را انجام دهید، اما توجه کنید که کرم پودر ها فقط پوست شما را کدر و غیر طبیعی می کنند.

در عوض، دختران فرانسوی دوست دارند کرم های رنگی سبک تر را انتخاب کنند. آن ها اغلب با یک کرم زیر ساز خوب صورت شروع می کنند و سپس از یک سرم روشن کننده و یک کرم مراقبتی رنگی یا ضد آفتاب رنگی مانند BB یا CC یا DD یا مرطوب کننده رنگی برای ایجاد درخشندگی و پوشش ملایم استفاده می کنند.

شما می توانید انواع کرم های مراقبتی رنگی را از فروشگاه اینترنتی زیپلین تهیه فرمایید.

5.برای همه چیز از رنگ مشابه با رژ لب استفاده کنید

آرایش فرانسوی هماهنگ

یک روتین عالی آرایش دخترانه فرانسوی نباید زمان یا تلاش زیادی را ببرد، استفاده از رژ لب برای قسمت های مختلف صورت است. آن ها تقریباً برای همه چیز از رژ لب خود استفاده می کنند.

آن ها رژ لب خود را روی لب ها، روی گونه ها به عنوان رژگونه و حتی روی چشم ها به عنوان سایه استفاده می کنند. دلیل این امر، این است که در نهایت آرایشی داشته باشند که به زیبایی به هم متصل می شود و انجام آن بسیار سریع است.

اما باید بدانید که بافت رژ لب برای گونه ها و پلک های شما زیادی سنگین است و اگه قصد این کار را داشته باشید یا باید از تینت های همه کاره استفاده کنید و یا باید رژگونه و سایه خود را با رژ لب خود هماهنگ کنید. البته که می توان از رژگونه برای سایه هم استفاده نمود، اما قطعاً رژ لب برای چشم زیادی سنگین بوده و می تواند باعث ایجاد میلیا شود.

6. استفاده از فرمول های سبک و براق

فرمول های مات مانند کرم پودر و پودر های صورت و حتی کانسیلر های با کاور بالا در آرایش زنان و دختران فرانسوی نقشی ندارند. آن ها محصولات مایع پوست را که به آبرسانی پوست نیز کمک می کنند و سریع تر از محصولات مات به آن ها ظاهری درخشان می دهد، ترجیح می دهند.

به همین دلیل است که اغلب برند های فرانسوی محصولات براق و در عین حال سبک و طبیعی تر تولید می کنند. همچنین از نظر زنان فرانسوی بهترین چیز این است که این محصولات را می توان به راحتی با انگشتان یا یک براش آرایشی خیلی سریع روی پوست پخش کرد.

پس تا حدودی متوجه شدید که درخشندگی و سرعت، بزرگ ترین فاکتور های یک آرایش فرانسوی است. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. تبادل نظر شما در مورد این موضوع با ما و دیگر مخاطبان برای ما بسیار ارزشمند خواهد بود، پس اگر نکته ای وجود دارد که ما آن را بیان نکرده ایم یا سوالی در این زمینه دارید می توانید نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

منبع:

www.whowhatwear.co.uk

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.