آرایش مو, مراقبت از مو

معرفی جدیدترین رنگ مو های سال 1400 – 2021

رنگ مو سال 1400

شروع سال جدید تغییرات جدید را فرا می خواند. هر کسی می تواند این تغییرات را از یک جایی شروع کند. می توان با تغییر رنگ لباس ها، برنامه ریزی برای داشتن یک مسافرت و یا بهتر از آن، می توان تغییر را با رنگ موها آغاز کرد. به گفته کارشناسان، روند رنگ مو سال 1400 به یکی از دو روش پیش می رود: یا بسیار آرام و یا چند رنگ را مخلوط دارد که می توان، توقع رنگی جنجالی داشت.

جولی کورنژو، آرایشگر حرفه ای در کالور سیتی – کالیفرنیا، می گوید:

انتخاب رنگ ها، همه آنچه در جهان و زندگی ما اتفاق افتاده است را منعکس می کنند. “مردم با انتخاب رنگی خاص به دنبال حفظ و یا بالا بردن روحیه خود هستند.” به هر جهتی که احساس کنید، ما بزرگترین روند رنگ مو را شکسته ایم که پیش بینی می شود در سال جدید استفاده از این رنگ ها رونق یابد.

انتخاب رنگ مو

مطالعات نشان می دهد که افراد بسیاری مایل به داشتن رنگ طبیعی موهای خود هستند و دوست دارند که رفت و آمد خود را به سالن های آرایشی و بهداشتی کاهش دهند. اگر علاقه دارید موهایتان را با مواد طبیعی و به طور طبیعی رنگ کنید مقاله “معرفی انواع رنگ مو طبیعی (بدون استفاده از مواد شیمیایی)” را مطالعه نمایید.

اما اگر به دنبال رنگ مو جدید در سال 1400 هستید، به خواندن این مقاله ادامه دهید:

معرفی 8 رنگ مو ترند سال 1400

اگر مدل موی خود را انتخاب کرده اید و به دنبال رنگی عالی برای تغییری شگفت انگیز در سال 1400 هستید، ما در اینجا 8 رنگ مو ترند برای سال 1400 را معرفی کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید:

  1. رنگ مو قرمز مسی ، یک انتخاب هوشمندانه در سال 1400
  2. بلوند فولیاژ، انتخابی شگفت انگیز از انواع رنگ مو
  3. هایلایت تکه ای، رنگی خاص از گذشته تا امروز
  4. رنگ موی بالیاژ پاستیلی، شیک و فانتزی
  5. رنگ موی شنی (Sand Tropez) فوق العاده جذاب
  6. رنگ موی فندقی منحصر به فرد و خاص
  7. هایلایت یخی (یخ آلپ)
  8. بلوند قارچی

1- رنگ قرمز مسی، یک انتخاب هوشمندانه در سال 1400

رنگ قرمز مسی با انواع رنگ پوست از ترکیب خوبی برخوردار است، اما استفاده از آن برای افرادی که پوستی روشن دارند، ترکیبی فوق العاده دارد. شما برای داشتن موهایی با رنگ قرمز مسی می توانید آن را با دکلره یا بدون دکلره بر روی موهای خود در بیاورید.

رنگ مو قرمز مسی رنگ مو ترند سال 1400

هم چنین این رنگ مو جذاب را می توان با انواع هایلایت های بلوند به کار ببرید و درخششی بی نظیر را تجربه کنید. استفاده از این رنگ به خصوص برای نیمه دوم سال یعنی پاییز و زمستان انتخابی بسیار هوشمندانه است.

2- بلوند فولیاژ، انتخابی شگفت انگیز از انواع رنگ مو

اگر برای موهای تیره خود به دنبال تغییراتی شگفت انگیز هستید، انتخاب رنگ بلوند فولیاژ می تواند یکی از بهترین و تاپ ترین انتخاب های شما باشد.

هم چنین علاوه بر زیبایی، نگهداری آن بسیار ساده است و از جمله ویژگی های این رنگ این است که بر روی طیف مختلفی از رنگ مو، از سیاه تا بلوند تیره جواب می دهد. بخصوص هایلایت ها بر روی موی تیره شما می تواند یک زیبایی فوق العاده را ایجاد کند.

رنگ بلوند فولیاژ

3- هایلایت تکه ای، رنگی خاص از گذشته تا امروز

هایلایت ترکیب جذابی از سایه های تیره و روشن است. به این صورت که دسته های بزرگی از مو با سایه های روشن در اطراف صورت و بخش های انتهایی موها قرار می گیرد.

هایلایت تکه ای بسیار مدرن و زیباست و هم در گذشته و هم امروز مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته و استفاده از آن نیز در بسیاری از برنامه های اجتماعی نیز بازتاب بسیار خوبی داشته است. زیرا ترکیب نور و سایه در اطراف صورت می تواند بسیار شگفت انگیز باشد.

هایلایت تکه ای

لوئیز رودریگز، آرایشگر حرفه ای می گوید:

“این مدل رنگ مو (هایلایت تکه ای) در حال حاضر بیشترین درخواست را دارد”. “زیرا انتخاب این رنگ مو باعث ایجاد سبک زیبایی در اطراف صورت می شود و ایجاد آن بسیار آسان است.”

4- رنگ مو بالیاژ پاستیلی، شیک و فانتزی

انتخاب این رنگ مو طرفدارن خاص خودش را دارد و بیشتر برای کسانی است که می خواهند رنگ سفید را با سایه هایی از دیگر رنگ ها ترکیب کنند.

برای داشتن رنگ موی بالیاژ پاستیلی بی عیب و نقص، بهتر است پایه رنگ موهای شما بلوند روشن باشد. اما اگر پایه موها به سایه های کاراملی نزدیک تر هستند، برای ایجاد سایه ها از رنگ های پاستیلی قوی استفاده کنید.

یک مدل رنگ موی سال 1400 رنگ موی بالیاژ پاستیلی

5- رنگ مو شنی (Sand Tropez) فوق العاده جذاب

رنگ موی شن تروپز (Sand Tropez) ترکیبی از رنگ خاکستری و طلایی است. این رنگ مو با استفاده از تکنیک هایلایت و مید لایت است که می تواند ترکیب چند بعدی از رنگ های گرم و سرد را به وجود آورد.

رنگ موی شنی

6- رنگ موی فندقی منحصر به فرد و خاص

رنگ موی فندقی یک رنگ فانتزی و سایه جدیدی از رنگ قرمز است و استفاده از این رنگ شادی بخش است. به دلیل شیوع کرونا و ناامیدی بسیاری افراد، استفاده از این رنگ مو در سال 2021 با تقاضای زیادی از مردم رو به رو شده است. زیرا استفاده از این رنگ می تواند تغییر شگفت انگیز در روحیات شما ایجاد کند.

این رنگ مو در واقع از رنگ قرمز مسی کمی عمیق تر است. نکته ای که در مورد این رنگ وجود دارد این است که در صورت انتخاب این رنگ هر 4 الی 6 هفته یک بار نیاز است تا رنگ موی خود را تجدید کنید.

رنگ موی فندقی رنگ مو محبوب در سال 2021

7- هایلایت یخی (یخ آلپ)

این سایه یخی با استفاده از تکنیک فولیاژ یا بالیاژ به دست می آید. رنگ موی هایلایت یخی بسیار جذاب می باشد. در صورت انتخاب این رنگ مو، نکته ای که باید رعایت شود این است که حتماً از تقویت کننده های مو استفاده کنید.

هایلایت یخی (یخ آلپ)

8- بلوند قارچی

بلوند قارچی در واقع با ترکیبی مختلفی از رنگ ها به وجود آمده و یکی از پرطرفدارترین هایلایت ها می باشد. این رنگ مو برای افراد سبزه و بور انتخاب بسیار مناسبی است. هایلایت قارچی از تناژهای مختلف قهوه ای روشن، بژ و خاکستری به دست آمده است که رنگ خاکستری آن بر دیگر رنگ ها غالب است.

بلوند قارچی

سخن آخر

ما در این مقاله انواع رنگ مو سال 1400 – 2021 را به شما معرفی کردیم. هر چند انتخاب رنگ مو مناسب رنگ پوست و چهره کار بسیار دشواری است که انتخاب صحیح رنگ مو مناسب با رنگ پوست تان تاثیر بیشتری در زیبایی صورت تان خواهد داشت و باعث درخشش پست شما می شود. بنابراین در انتخاب رنگ موی مناسب دقت کنید.

Gerelateerde berichten

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.