سلامت پوست, مراقبت از پوست

خواص عصاره خیار برای پوست

عصاره خیار

فواید عصاره خیار برای پوست بی شمار است. عصاره خیار یک ماده غذایی فوق العاده برای پوست است. با مزایای بی شماری برای سلامتی، یکی از مهم ترین موارد ضروری برای افزودن به رژیم روزانه پوست تان است. خیار متشکل از 95٪ آب است که یک ماده خنک کننده فوق العاده است که از نظر داخلی و خارجی برای پوست مفید است.

آیا آرزو داشته اید که پوستی سالم، شاد و درخشان داشته باشید؟ در این صورت، خیار یک راه حل مناسب است. خیار و پوست شما معمولاً از سطح هیدروژن یکسانی برخوردار هستند که باعث می شود خیار به راحتی بتواند همه نقاطی را که مشکل دارند را پوشش دهد، در حالی که به عنوان یک عصای جادویی برای تمام مشکلات پوستی شما عمل می کند.

بنابراین، این ماده فوق العاده “عصاره خیار” اکنون به عنصر اصلی محصولات مراقبت از پوست روزانه، از ماسک های صورت گرفته تا تونرها و موارد دیگر تبدیل شده است. زمان آن فرا رسیده است که به این عامل فوق العاده خنک کننده با شکوه سلام کنیم، که به طور بالقوه مزایای زیادی برای شما به ارمغان می آورد.

این مزایا شامل:

افزایش درخشندگی پوست

خاصیت خنک کنندگی عصاره خیار باعث می شود که از آن به عنوان پاک کننده طبیعی برای رفع قرمزی و آکنه استفاده شود. در حالی که این یک روش آسان برای از بین بردن چربی پوست شما است.

آبرسانی به پوست

خیار به دلیل داشتن آب، روشی مناسب برای کمک به آبرسانی پوست مات است و بنابراین این عصاره به عنوان یک ماده مکمل عالی برای محصولات مراقبت از پوست عمل می کند.

پوست پف کرده را تسکین می دهد

یک روز خسته کننده گاهی منجر به سیاهی و پف چشم می شود، اینجا جایی است که خیارها برای ایجاد راهی آسان وارد عمل شوند. از این رو خاصیت خنک کنندگی آن همراه با آنتی اکسیدان ها و سیلیس به طراوت پوست کمک می کند.

انتشار چربی و آکنه را کنترل می کند

آنتی اکسیدان های موجود در خیار، هرگونه التهاب روی پوست را بدون دردسر برطرف می کنند. به روشن شدن پوست، رفع چربی بیش از حد و مسدود شدن منافذ پوست کمک می کند.

خواص عصاره خیار

خواص ضد پیری

وجود منگنز و پتاسیم در خیار برای سفت شدن پوست بسیار مفید است. علاوه بر این، تمام علائم پیری مانند خطوط ریز و چین و چروک را کاهش می دهد.

به دنبال این مزایای بی شمار مراقبت از پوست، ترکیب عصاره خیار در برنامه روزانه مراقبت از پوست مفید است.

فروشگاه زیپلین ارائه دهنده محصولات تخصصی پوست و مو و مشاوره تخصصی می باشد.

منبع: ncnskincare

Gerelateerde berichten

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.